Leczenie Uzależnień

Forum o uzależnieniach i ich sposobach leczenia

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 20-02-2017 16:12:50

Zaneta32
Użytkownik
Dołączył: 20-02-2017
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 51.0

Warto się leczyć?

Mam 32 lata, nigdy wcześniej nie miałam problemu z alkoholem. To się zaczęło kilka miesięcy temu. Zostawił mnie facet, załamałam się, bo wiązałam z nim plany na wspólne życie. Wszystko niby ładnie się zapowiadało, ale nagle bajka się skończyła. Twierdził, że nie poświęcałam mu wystarczająco dużo uwagi, że uciekałam w wir pracy. No cóż, ciężko zaprzeczyć, rzeczywiście sporo pracowałam. Mówię w czasie przeszłym, bo wkrótce potem i to się skończyło... Zaczęłam pić, uciekać w alkohol. Szybko się wkręciłam, dziś zaczynam dzień od małego piwka, bo po tym jakoś łatwiej mi wstać z łóżka. Znajomi i rodzina już zdążyli się zorientować, że coś ze mną nie tak i namawiają mnie na terapię... Wydaje mi się to głupim rozwiązaniem, bo naprawdę wiem, że w każdym momencie mogę przestać, tylko nie chcę. Wiem, że osoby uzależnione często tak mówią, ale ja czuję, że to nie tego typu problem. Po prostu cierpię, obwiniam się o te rozstanie i w ogóle moje życie jest do niczego... Alkohol pomaga mi tylko zapomnieć.

Offline

#2 21-02-2017 15:38:09

pestka
Użytkownik
Dołączył: 21-02-2017
Liczba postów: 3
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Warto się leczyć?

Przez alkohol tylko się wyniszczasz.  Sama wiem jak to jest bo ja też nie chcę przestawać, a wiem również, że działam na własną szkodę. Pijąc nie będziesz w stanie ułożyć życia na nowo.

Offline

#3 23-02-2017 16:33:11

bartoszek
Użytkownik
Dołączył: 23-02-2017
Liczba postów: 6
WindowsFirefox 51.0

Odp: Warto się leczyć?

Zawsze warto starać się i walczyć o lepszą przyszłość. A lepiej jest bez alkoholu.
Jeśli sama się o to pytasz czy warto.... to i tak już pierwszy krok do przodu.
Pozdrawiam

Offline

#4 02-03-2017 16:02:13

jakubek
Użytkownik
Dołączył: 02-03-2017
Liczba postów: 6
WindowsFirefox 51.0

Odp: Warto się leczyć?

Przez faceta nie warto pić! Pamiętaj, jak to mawiał mój kolega, tego kwiata pół  świata!
Pomyśl żeby zamienić alkohol na coś innego?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pupile - przegryw--forum - lewinhobuk - old-days - gamesense