Leczenie Uzależnień

Forum o uzależnieniach i ich sposobach leczenia

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 21-02-2017 14:38:03

Ineska
Użytkownik
Dołączył: 21-02-2017
Liczba postów: 2
WindowsChrome 56.0.2924.87

PRACOHOLZIM

Postanowiłam założyć nowy wątek, bo widziałam, że jeszcze nikt go nie poruszył.
Zastanawialiście się kiedyś, czy jesteście pracoholikami? Usłyszałam ostatnio kolejne takie oskarżenie pod moim adresem i zastanawiam się, czy to prawda? Czy pracowanie na nadgodziny i brak czasu na spotkania ze znajomymi to już pracoholizm? Przecież teraz wszyscy walczą o swoja karierę a jak inaczej można się wykazać we współczesnej korporacji? To przecież normalne, że wszyscy chcą się pokazać z jak najlepszej strony, więc czasem trzeba zostać dłużej.
Czy praca jest da Was najważniejsza, bo zależy Wam na tym by osiągnąć sukces zawodowy?

Offline

#2 21-02-2017 16:03:45

onegai
Użytkownik
Dołączył: 21-02-2017
Liczba postów: 2
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: PRACOHOLZIM

Szybka kariera prowadzi do poważnych problemów jeśli nie widzi się nic poza pracą. Sam bardzo szybko awansowałem w korporacji. Pracowałem po kilkanaście godzin dziennie. Nie miałem czasu dla żony i dziecka. Nie wytrzymując psychicznie zacząłem sięgać po kokainę. Przy którymś takim spotkaniu po godzinach obudziłem się w swoim łóżku z obcą kobietą. Nie pamiętałem tamtej nocy. Wiem tylko, że rano rzeczy mojej żony już nie było. Teraz walczę o możliwość kontaktu z córeczką. Jestem czysty od dwóch miesięcy.

Offline

#3 28-02-2017 14:57:45

Garlik71
Użytkownik
Dołączył: 22-02-2017
Liczba postów: 6
WindowsFirefox 51.0

Odp: PRACOHOLZIM

Pracoholizm? Ludzie... Dlaczego skupiamy się na tym co nie jest ważne...? Praca nie jest ważniejsza od rodziny, kiedyś też mi to zarzucono, ale jak nie było mnie w domu przez miesiąc , tylko przychodziłem i spałem, nad ranem wychodziłem to pracę zmieniłem. Nie można tak żyć...

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
swprz - rogowata - csbawialnia - goharp - mta-droprpg