Leczenie Uzależnień

Forum o uzależnieniach i ich sposobach leczenia

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 23-02-2017 16:36:28

marlena
Użytkownik
Dołączył: 23-02-2017
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 51.0

Syndrom DDA

Hejka wszystkim, cierpię na syndrom DDA. Kiedy byłam mała ojciec pił bez opamiętania. Źle wspominam dzieciństwo, bo kojarzy mi się tylko z libacjami ojca i awanturami, które przez to robiła mu mama. Nasze życie było koszmarem. Sądziłam, że kiedy dorosnę wszystko się zmieni i będę szczęśliwa, kiedy się wyprowadzę. Mama w końcu go zostawiła (i bardzo dobrze!!!), a ja jakbym zatrzymała się w tym okropnym dla mnie czasie. Nic mi nie wychodzi, mam problemy z nawiązywaniem nowych znajomości i w pracy też mi jakoś specjalnie dobrze nie idzie. Obwiniam ojca o to, że schrzanił mi życie. Nigdy nie byłam szczęśliwa i w dalszym ciągu nie jestem! Nienawidzę go!

Offline

#2 27-02-2017 16:13:45

bartoszek
Użytkownik
Dołączył: 23-02-2017
Liczba postów: 6
WindowsFirefox 51.0

Odp: Syndrom DDA

Cześć!
Widzę cierpimy na to... DDA jest ciężkie, bo jakby nie patrzeć nie jesteś alkoholikiem, ale czujesz się jak zagubiony ale trzeźwy alkoholik....
Też mam z tym problem, nie bardzo potrafię sam sobie pomóc bo chciałbym w końcu stworzyć jakiś poważniejszy związek, zbliżyć się do kogoś, ale przez moje dzieciństwo nie czuje się wart, aby mnie ktoś kochał...
Jaka kobieta będzie chciała faceta z przeszłością jak ja?...
Masz podobnie? albo jakieś inne objawy?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dreamlife - niekoniecswiata - cs-nostalgia - polskiserwerratownictwapolskiegopspr - auto2015